Warning: Declaration of Jhony::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /sap/wp-content/themes/sap/functions.php on line 146
Kuratorskie oprowadzanie po wystawie głównej Muzeum II Wojny Światowej - Stowarzyszenie Archiwistów Polskich Oddział w GdańskuStowarzyszenie Archiwistów Polskich Oddział w Gdańsku
loading
03 mar 2017

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie głównej Muzeum II Wojny Światowej

UWAGA: ZMIANA TERMINU! Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych musimy przesunąć termin oprowadzania kuratorskiego po Muzeum II Wojny Światowej, zaplanowanego pierwotnie na najbliższy piątek, 10 marca br. i podanego w zaproszeniu poniżej.  O nowym terminie oprowadzania poinformujemy wkrótce na naszej stronie internetowej.

Szanowni Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia Archiwistów Polskich,

serdecznie zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie głównej Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, które odbędzie się w piątek 10 marca w godzinach od godziny 16:00 do 19:00. Naszym przewodnikiem będzie Kierownik Działu Wystawienniczego Muzeum – dr Marcin Westphal.

Wystawa główna gdańskiego Muzeum jest jedną z największych wystaw prezentowanych przez muzea historyczne na świecie. To opowieść o tragicznym doświadczeniu II wojny światowej, o jej genezie i skutkach, o ofiarach i sprawcach, o bohaterach i zwykłych ludziach. Więcej informacji na temat wystawy: http://www.muzeum1939.pl/pl/wystawy/wystawa_glowna/informacje_o_wystawie.

Zgłoszenia imienne uczestników spotkania proszę kierować drogą e-mailową na adres: sap-prezes@archiwapomorskie.pl do dnia 9 marca do godziny 12:00. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zbiórka uczestników 10 marca o godzinie 15:55 przed wejściem głównym do Muzeum przy ul. Wałowej (54°21′21″N 18°39′38″E).

Serdecznie zapraszamy

Zarząd Oddziału SAP w Gdańsku