Warning: Declaration of Jhony::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /sap/wp-content/themes/sap/functions.php on line 146
Z okazji Dnia Archiwisty... życzenia składa Zarząd gdańskiego SAPStowarzyszenie Archiwistów Polskich Oddział w Gdańsku
loading

Z okazji Dnia Archiwisty…

30 wrz 2023

Z okazji Dnia Archiwisty…

Z okazji Dnia Archiwisty składamy serdeczne życzenia wszystkim, którzy oddają się szlachetnej pracy w dziedzinie archiwistyki.
Niech Wasza codzienna misja przynosząca porządek w historii będzie pełna satysfakcji i radości.
 
Święty Hieronim, patron archiwistów, niech będzie Waszym przewodnikiem, inspiracją do ciągłego doskonalenia się i przekazywania dziedzictwa przyszłym pokoleniom.
 
Wierzymy, że Wasze archiwum stanie się miejscem, gdzie historia odzyskuje swoją pełną wartość i znaczenie. Niech każdy dokument, każda kartka, opowiadająca o minionych czasach, stanie się dla Was cennym skarbem, a Wasza praca przyczyni się do zachowania dziedzictwa kulturowego.
 
W Dniu Archiwisty życzymy Wam nie tylko profesjonalnych sukcesów, ale także inspiracji do tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie archiwistyki.
 
Niech Wasza praca będzie doceniana, a Wasze starania owocne. Szczęśliwego Dnia Archiwisty, pełnego fascynujących odkryć i pasjonujących projektów!
 
Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Archiwistów Polskich w Gdańsku
 
Z okazji Dnia Archiwisty życzenia